15
жовт.

Кращі спортсмени Військової академії (м.Одеса) одержали нагороди

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6441
  • Друк

Кращі спортсмени Військової  академії (м.Одеса) одержали нагородиКращі спортсмени Військової  академії (м.Одеса) одержали нагородиНачальник кафедри теорії та організації фізичної підготовки полковник Ігор Овчарук підвів підсумки з першості Військової академії з бігу на 1 км і міні-футболу, а ТВО начальника Військової академії (м.Одеса) генерал-майор Олег Гуляк заохотив курсантів, які показали кращі результати.

Перше місце з бігу на 1 км зайняла команда ІІІ, ІV курсів напряму підготовки «Тилове забезпечення військ» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.

Друге – команда ІІІ курсу напряму підготовки «Автомобільний транспорт» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.

Третє – команда І курсу напряму підготовки «Управління діями військової розвідки і спеціального призначення» факультету аеромобільних військ та розвідки.

Четверте – команда ІІ, ІІІ, ІV курсів напряму підготовки «Електромеханіка» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.

П'яте – команда І курсу напряму підготовки «Управління діями аеромобільних підрозділів» та «Фізичне виховання» факультету аеромобільних військ та розвідки.

Шосте – команда І, ІІ курсу напряму підготовки «Тилове забезпечення військ» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.

Сьоме – команда І, ІІ курсу напряму підготовки «Автомобільний транспорт» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.

З першості Військової академії (м.Одеса) з міні-футболу серед змінного складу місця розподілились наступним чином.

Перше місце зайняла команда ІІІ курсу напряму підготовки «Автомобільний транспорт» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.         

Друге – команда ІІІ, ІV курсів напряму підготовки «Тилове забезпечення військ» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.         

Третє – команда ІІ, ІІІ, ІV курсів напряму підготовки «Електромеханіка» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.

Четверте – команда І курсу напряму підготовки «Управління діями військової розвідки і спеціального призначення» факультету аеромобільних військ та розвідки.

П'яте – команда І, ІІ курсу напряму підготовки «Автомобільний транспорт» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.

Шосте – команда І, ІІ курсу напряму підготовки «Тилове забезпечення військ» факультету підготовки спеціалістів МТЗ.

Сьоме – команда І курсу напряму підготовки «Управління діями аеромобільних підрозділів» факультету аеромобільних військ та розвідки.

Восьме – команда рота охорони.

Кращим воротарем визнано сержанта Віталія Кміть, кращим гравцем – курсанта Володимира Штибель.

Рейтинг
179 голосів