18
бер.

Змагання на першість академії з гирьового спорту

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6413
  • Друк

Вручення нагородиУ Військовій академії (м. Одеса) пройшли змагання на першість військового вишу з гирьового спорту.

У ваговій категорії до 60 кг. зайняли місця:

- перше - курсант А.Леленко (АП, РАО), виконав II розряд  ;

- друге -  курсант М.Поляков (3 курс ВДВ), РП виконав III розряд  ;

- третє – курсант О. Шаповал (3 курс ВДВ), РП виконав III розряд  ;

-  четветрте - курсант  Я.Ярошенко (3 курс ВДВ , РП);

-  п'яте –курсант Д. Запецький (ПЗ,РЗ,ПММ).

У ваговій категорії до 65 кг. зайняли місця:

- перше - курсант С. Пушанка (АП, РАО), виконав I розряд  ;

- друге - мол.с-т М. Коропецький (3 курс ВДВ,РП,ФП), виконав II розряд  ;

- третє – курсант К.Шестаков (ПЗ,РЗ,ПММ), виконав II розряд; 

-  четветрте – курсант Р. Немиш (АП, РАО), виконав III розряд 

-  п'яте – курсант О.Возбраний (3 курс ВДВ,РП,ФП), виконав III розряд  ;

- шосте – курсант М.Вінницький (АП, РАО), виконав III розряд;

- сьоме – курсант О. Желясков (ПЗ,РЗ,ПММ);

- восьме – курсант Д. Кохан (АП, РАО);

- дев'яте – курсант М.Яровець(1,2 курс ВДВ,РП,ФП)..

У ваговій категорії до 70 кг. зайняли місця:

- перше - курсант О.Богославець (3 курс ВДВ , РП,ФП), виконав II розряд  ;

- друге - мол.с-т Д. Добуш (1,2 курс ВДВ, РП,ФП), виконав III розряд ;

- третє –  мол.с-т К.Свірідов (ПЗ,РЗ,ПММ), виконав III розряд;

-  четветрте – курсант П.Тараненко (ПЗ,РЗ,ПММ), виконав III розряд;

-  п'яте – курсант О.Артимович (АП, РАО);

- шосте – курсант О.Жолудєв (АП, РАО);

- сьоме – курсант Д. Браницький(1,2 курс ВДВ, РП,ФП);

У ваговій категорії до 75 кг. зайняли місця:

- перше - курсант І. Рибак (1,2 курс ВДВ,РП,ФП), виконав II розряд;

- друге – курсант Т. Балан (3 курс ВДВ,РП,ФП), виконав II розряд;

- третє –  курсант І. Пустовіт (АП, РАО), виконав II розряд;

Спорт

-  четветрте – курсант С. Балас (1,2 курс ВДВ,РП,ФП), виконав II розряд;

-  п'яте – курсант А. Салюк (ПЗ,РЗ,ПММ), виконав III розряд;

- шосте – курсант Ю. Волосовський (АП, РАО), виконав III розряд;

- сьоме – курсант А. Ульченко (3 курс ВДВ,РП,ФП), виконав III розряд;

У ваговій категорії до 80 кг. зайняли місця:

- перше - курсант О. Загнієнко (3 курс ВДВ,РП,ФП), виконав II розряд;

- друге – курсант Т. Вашук (1,2 курс ВДВ,РП,ФП), виконав III розряд;

- третє –   мол.с-т  О. Акінін (АП, РАО), виконав III розряд;

-  четветрте – курсант І. Шевчук (АП, РАО), виконав III розряд;

-  п'яте –  мол.с-т  С. Мирний (3 курс ВДВ,РП,ФП), виконав III розряд ;

- шосте – курсант  С. Лукашевський (ПЗ,РЗ,ПММ), виконав III розряд;

- сьоме – мол.с-т   С. Архіпов (1,2 курс ВДВ,РП,ФП), виконав III розряд;

- восьме – курсант Д. Саврій (АП, РАО);

- дев'яте – курсант Є. Шаран (АП, РАО).

У ваговій категорії до 90 кг. зайняли місця:

- перше - курсант Р. Матвієнко (1,2 курс ВДВ,РП,ФП), виконав КМС ;

- друге – курсант С. Ткаліч (3 курс ВДВ , РП), виконав II розряд;

- третє –   курсант  О. Дмитрусь (АП, РАО), виконав II розряд;

-  четветрте – курсант С. Наконечний (АП, РАО), виконав III розряд;

-  п'яте –  мол.с-т   С. Черкасов (АП, РАО), виконав III розряд;

- шосте –  мол.с-т   А. Шалавінський (ПЗ,РЗ,ПММ), виконав III розряд;

- сьоме – мол.с-т  Є. Новицький (3 курс ВДВ , РП,ФП), виконав III розряд;

- восьме – курсант М. Ганяк (1,2 курс ВДВ, РП,ФП), виконав III розряд;

У ваговій категорії понад 90 кг. зайняли місця:

- перше - курсант О. Бовкун. (АП, РАО), виконав I розряд  ;

- друге –  мол.с-т В. Кобзар (3 курс ВДВ,РП,ФП), виконав II розряд

Спорт

- третє –   курсант  Д. Манін (ПЗ,РЗ,ПММ), виконав II розряд;

-  четветрте – курсант І. Бардієр (3 курс ВДВ,РП,ФП), виконав III розряд;

-  п'яте –  курсант А. Мирончук; (АП, РАО), виконав III розряд

- шосте –  курсант  В. Крут (1,2 курс ВДВ,РП,ФП) ;

- сьоме – курсант А. Рябенький (ПЗ,РЗ,ПММ);

Головний суддя змагань  суддя міжнародної категорії  підполковник Дмитро Полозенко і  головний секретар  суддя другої категорії Ігор Добрев підвели підсумки змагань командної першості академії з гирьового спорту.

По сумі набраних очок команди зайняли місця:  

-  перше – 3 курс (ВДВ, РП,ФП);

-  друге –  (АП, РАО);

-  трете – (1,2 курс ВДВ, РП,ФП);

-   четверте – (ПЗ, РЗ, ПММ).

На ранковому шикуванні генерал-майор Олег Гуляк вручив  почесні грамоти і медалі курсантам які зайняли призові місця.

Рейтинг
30 голосів