У Військовій академії пройшли змагання на першість з гирьового спорту

Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5693
  • Друк

пройшли змагання на першість з гирьового спорту 22 вересня 2015 року у Військовій академії пройшли змагання на першість з гирьового спорту (двоборство), в яких прийняли участь 102 учасника, які представляли 9 команд від 4-х факультетів, а також команда гостей від Одеського військово-морського ліцею, яка виступала поза конкурсом.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, чітко і злагоджено діяла суддівська бригада на чолі з головним суддею змагань, суддею Міжнародного класу підполковником Дмитром Полозенком.

В ході змагань курсанти академії змагалися за сімома ваговими категоріями. Також треба відзначити, що серед переможців і призерів є курсанти-першокурсники академії.

пройшли змагання на першість з гирьового спорту Як повідомив Головний суддя змагань підполковник Полозенко: «… я залишився задоволений рівнем організації і проведення змагань, а також пишаюся встановленими рекордами і курсантами - рекордсменами, які показали дуже високий рівень майстерності!».

Так, у ваговій категорії до 70 кг рекорд академії встановив курсант Микола Боговик з сумою 225 разів (поштовх - 100 разів, ривок - 125 разів). А у ваговій категорії до 75 кг нові рекорди академії зафіксували: у поштовху курсант Роман Матвієнко (134 разів), у ривку – курсант Едуард Штабцев (150 разів). А курсант Роман Матвієнко ще став рекордсменом за результатами загальної суми двох видів - 259 разів!

У підсумку чемпіоном змагань стала збірна команда 2-4 курсів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення майора Володимира Волошина, яка набрала 1255 очок. ІІ місце посіла команда 3-4 курсів факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення майора Михайла Цимбала з результатом 1126 очок і ІІІ почесне місце виборола команда 2-4 курсів факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ майора Михайла Пєстєрєва із сумою 993 бали.

Вітаємо переможців, призерів і звичайно ж рекордсменів Військової академії! Бажаємо всім здоров’я, подальших спортивних звершень і нових рекордів!